KONST / Litografier / Färglitografi 15728421
nr 1572 8421
Färglitografi
Erik Olson. Signerad, numrerad 205/300, daterad 1952. Färglitografi, bildmått: 29x40 cm, yttermått inklusive ram: 43x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:48:56
21/10 16:54:03